Maurers Türkiye sitemizden alabileceğiniz termojenik yağ yakıcı özelliği bulunan Maurers zayıflama hapı sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacak muhteşem bir üründür.

Orjinal maurers bitkisel gıda takviyesi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan çok kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtularak, ideal kilo kalıbına girebilirsiniz.

ORJİNAL MAURERS İÇERİĞİ

Ginger (Zencefil)
Wheat Grass (Buğday Otu)
Silika, Magnezyum Stearat
Green Tea (Yeşil Çay)
Proprietary Blend (Müseccel Karışım)
Garnicia Extract (Garoka Ekstresi)
Lycopene (Likopen)
L-Carnitine (L-Karnitin)
Glycyrrhiza Glabra (Meyan Kökü)
Garsinyan Ekstresi (Meyve)

Orjinal maurers; her gün sabah kahvaltılarında 30 – 35 dakika önce 1 kapsül olacak şekilde 1 bardak su ile kullanabilirsiniz. 1 kutu orjinal maurers zayıflama hapı 36 kapsüldür. Günde en az 4 -5 litre su tüketmeniz sizin açınızdan olumlu olacaktır. Orjinal Maurers zayıflama hapının gün içerisinde size vermiş olduğu tokluk, acıkmama hissi olduğu için gün içerisinde biraz da olsa birşeyler atıştırınız. Günde 1 kapsülden fazla kesinlikle kullanmayınız. Aksi taktirde metebolizma ve sindirim sisteminde ciddi rahatsızlıklar verebilir. Orjinal maurers zayıflama ürününü kullanırken spor yaparak daha kısa süre içinde kilo vermeyi ve vücudun form kazanmasını da sağlayabilirsiniz.