İstenmeyen kilolar ve belirli bazı bölgelerde toplanarak çirkin bir görüntü yaratan yağlar; genç, yaşlı, kadın, erkek fark etmeksizin üstesinden gelinmesi oldukça zor bir problem haline gelebilmektedir. Yapılan sağlıksız rejimler, kullanılan kimyasal ilaçlar sorunu bir süre için çözse de zaman içerisinde kilolar daha fazla olarak geri alınabilmektedir. Maurers termojenik yağ yakıcı kapsüller tamamen doğal ve bitkisel karışımlardan oluşmakta ve hiçbir kimyasal madde içermemektedir. İçeriğindeki vitamin ve mineraller yardımıyla bu süreç içerisinde halsizlik, yorgunluk, dikkat kaybı gibi kaliteli hayat sürmenizi engelleyen sorunlar yaşanmasını engellemekte ve sağlıklı kilo verilmesini sağlamaktadır. Üstelik bazı bölgelerde toplanan yağları da eriterek güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır. Termojenik karışımlar hareketsiz anlarınızda bile yağ yakımına devam ederek ideal kilonuza ulaşma sürecini oldukça hızlandırmaktadır.

Neden Maurers Termojenik Yağ Yakıcı Kapsüller?

Kilo almak çok kolay olduğu halde, bu sorundan kurtulmak oldukça zordur ve sabır gerektirmektedir. Maurers termojenik yağ yakıcı kapsüller hem zayıflama hapı hem de besin takviyesi bir ürün olarak, sağlıklı ve kalıcı kilo vermenizi sağlamaktadır. Sindirim sistemini düzenlediği gibi yemek yeme isteğini de yok eden bitkisel karışımlar, sağlıksız beslenmenize son vermektedir. Kiloların sebebi genetik, hareketsizlik, yanlış ve düzensiz beslenme, kabızlık ve hazımsızlık olabilmektedir. İçeriğindeki bitki özleri gaz ve şişkinliğe son vererek, sindirim sistemini düzene sokmaktadır. Termojenik etkisiyle de terlemeyi arttırarak ve metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını fazlalaştırmaktadır. Kullanıldığı süre boyunca tokluk hissi yaratarak fazla besin tüketimini de engellemektedir. Karbonhidratları yakarak yağ haline dönüşmesini önlemekte ve ideal kiloya ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Maurers Kullanım Şekli

Önerilen kullanım şekli sabahları aç karnına, kahvaltıdan yarım saat önce Maurers termojenik yağ yakıcı kapsül alınması ve sonrasında mutlaka kahvaltı yapılmasıdır. Günde sadece 1 defa alınması yeterli olmaktadır. İdeal hedefe ulaşılması için bir doktor kontrolünde kullanılması önerilmektedir. Dozun belirlenmesi ve sürecin ne zaman sonlandırılması gerektiği konularında hekim tavsiyesi alınmalıdır. Ayrıca günlük alınması gereken sıvı oranının çok üzerinde su tüketilmesi kilo kaybını çabuklaştırmakta ve sağlıklı yağ yakımına yardımcı olmaktadır.