Maurers soft jel hakkında bilgi vermeden önce maurers’in ülkemizdeki tarihine göz atmakta fayda var. Maurers zayıflama hapı, 2006 yılında ülkemizde satışa sunuldu. Maurers zayıflama hapının Softjel halinde olması kullanıcıların bu ürün tercih etmesinde büyük rol oynadı.

Maurers’in içeriğinde 36 softjel bulunmaktadır. Günde 1 kapsülden fazla maurers kullanmanız önerilmez. Öte yandan, maurers kullandığınız süre boyunca günde 4-5 litre su tüketmeye özen göstermelisiniz.

Orjinal maurers soft jel bitkisel gıda takviyesi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan çok kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtularak, ideal kilo kalıbına girebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Orjinal maurers bitkisel zayıflama tabletini yetkili kişilerden sipariş vererek almak ve sonrasında da düzenli olarak kullanmaktır. Tüm dünyada ve ülkemizde satılan Orjinal maurers bitkisel zayıflama kapsülü ile oturduğunuz yerden egzersiz yapmadan yağlarınızı yakabilir; fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

MAURERS SOFT JEL KULLANIMI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Orjinal Maurers zayıflama hapının gün içerisinde size vermiş olduğu tokluk, acıkmama hissi olduğu için gün içerisinde biraz da olsa birşeyler atıştırınız. Günde 1 kapsülden fazla kesinlikle kullanmayınız. Aksi taktirde metebolizma ve sindirim sisteminde ciddi rahatsızlıklar verebilir. Orjinal maurers soft jel ürününü kullanırken spor yaparak daha kısa süre içinde kilo vermeyi ve vücudun form kazanmasını da sağlayabilirsiniz.